Loading
Aden Denetim'e HoşgeldinizAden Denetim'e HoşgeldinizAden Denetim'e Hoşgeldiniz
+ 90(212) 608 2020
bilgi@adendenetim.com
Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No:89 D:6

Vergi Denetimi Danışmanlığı

Vergi Denetimi Danışmanlığı

VERGİ DENETİMİ VE DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ

VERGİ PLANLAMASI VE YAPILANDIRMASI: Vergi Planlaması, malî mevzuatta yer alan vergi teşvikleri ve istisnalarının optimum düzeyde kullanılması için bilgilendirme ve tavsiyeler sunmayı içerir. Şirketlerin faaliyetlerine özgü vergisel durumları dikkate alınarak vergi planlaması modellerinin oluşturulmasında teknik destek ve danışmanlık sağlarız. Ayrıca, çok uluslu firmalara stratejik vergi planlamasında teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunarız. Reorganizasyon (yeniden yapılandırma) çalışmalarında da danışmanlık sağlarız. Şahıs firmaları için özel vergi planlaması hizmeti sunmaktayız.

VERGİ İADE MAHSUP: Katma Değer Vergisi iade alma imkanı bulunan firmalarınız için iade hesaplamalarının gerçekleştirilmesi, iade ya da mahsup işlemleri için gereken Yeminli Mali Müşavir raporlarının zamanında hazırlanması, Vergi daireleriyle bu alanda kurulacak ilişkilerde danışmanlık sağlanması, Şirketlerin KDV indirim, iade, mahsup durumları ile ilgili olarak karşılaşılan sorunlara yönelik danışmanlık hizmetlerini sağlarız.

VERGİ HUKUKU DANIŞMANLIĞI:

Tüm vergilendirme mevzuatlarına yönelik hizmet sunmaktayız. Bunlar:

  • Gelir Vergisi
  • Kurumlar Vergisi
  • Katma Değer Vergisi (KDV)
  • Diğer Vergi Kanunları
  • Vergi Uygulamaları

İşimizin en önemli kısımlarından biri de müşterilerimize çeşitli yayınlar ve tebliğler ulaştırarak, onları kanun değişikliklerinden sürekli olarak sirküler raporlar şeklinde haberdar etmektir.

VERGİ DENETİMİ:

Vergi denetimi ve danışmanlığı hizmetleri çerçevesinde amacımız müşterilerimizin vergiyi bir işletme maliyeti olarak yönetmelerine yardımcı olmaktır.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)